#

Aktivoimme kuluttajia

Nimemme mukaisesti saamme aikaiseksi liikettä ja eloa! Koko toimintamme perusta on aktiivisen ja interaktiivisen kontaktin aikaansaaminen kuluttajan ja asiakkaidemme tuotteiden välille. Kymmenen vuoden kokemuksella – se toimii.

Ville Huovila

Ville Huovila

Account Director

ville.huovila@kohu-live.fi
+358 45 329 7788

Laura Niinikoski

Laura Niinikoski

Administrative and Finance Assistant

laura.niinikoski@kohu-live.fi
+358 41 54 53 017

Milla Gröndahl

Milla Gröndahl

Project Director

milla.grondahl@kohu-live.fi
+358 45 317 8504

Anna-Maria Kemppainen

Anna-Maria Kemppainen

Project Director

anna-maria.kemppainen@kohu-live.fi
+358 45 317 8524

Tiina Palojärvi

Tiina Palojärvi

Executive Producer

tiina.palojarvi@kohu-live.fi
+358 400 630061

Elli Vähärautio

Elli Vähärautio

Producer

elli.vaharautio@kohu-live.fi
+358 45 317 8475

Jaakko Juntunen

Jaakko Juntunen

Production Coordinator

jaakko.juntunen@kohu-live.fi
+358 45 870 6935

Ronja Pyykkönen

Ronja Pyykkönen

Production Coordinator

ronja.pyykkonen@kohu-live.fi
+358 41 545 4091

Justus Tikanoja

Justus Tikanoja

Production Coordinator

justus.tikanoja@kohu-live.fi
+358 50 5924 687

Timo Aalto

Timo Aalto

Managing Director

timo.aalto@kohu-live.fi
+358 400 801205

Oletko se sinä?

Jos kiinnostuit meistä, ota yhteyttä!

Hae meille töihin »